Autonomiczne Wózki Widłowe

Autonomiczne Wózki Widłowe

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020,
Oś priorytetowa I: Badania, rozwój i komercjalizacja wiedzy, Działanie: I.2: Inwestycje przedsiębiorstw w badania i innowacje,  Poddziałanie: I.2.2: Projekty B+R przedsiębiorstw.

 

Realizacja projektu trwa od 1 września 2018r. do 31 sierpnia 2021r.

 

Celem projektu jest opracowanie i wprowadzenie innowacyjnego produktu
w postaci zestawu modernizacyjnego dla Autonomicznego Wózka Widłowego (określanego akronimem AWW) do oferty produktowej firmy.

 

Zestaw modernizacyjny jest dedykowanym produktem dla wózków widłowych niewyposażonych w funkcje autonomicznej jazdy, czy też autonomicznego wykonywania zadań logistycznych takich jak: transport poziomy, podnoszenie ładunków, holowanie ładunków na przyczepach, czy też składowanie ładunków. Wyposażenie wózków widłowych w tą funkcję drastycznie redukuje ilość niezbędnych operatorów do obsługi wózków widłowych. Zestaw modernizacyjny AWW będzie opracowany w formie dedykowanego komputera pokładowego wózka wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem oraz z zestawem czujników do instalacji na wózku widłowym.

 

 

 

 

Weź udział w II edycji konkursu technologicznego specjalnie dla startupów „New Tech – New Travel”

Weź udział w II edycji konkursu technologicznego specjalnie dla startupów „New Tech – New Travel”

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną – „New Tech – New Travel”. Celem Konkursu jest odkrywanie produktów nowych technologii, które ułatwiają podróżowanie, usprawniają zarządzanie i umożliwiają promocję polskich firm i regionów turystycznych. Konkurs ma przybliżyć przedsiębiorcom turystycznym najlepsze projekty technologiczne oraz nowe trendy w technologiach natomiast młodym firmom technologicznym wskazywać potencjał i potrzeby branży turystycznej. Współpraca firm informatycznych i branży turystycznej umożliwi tworzenie nowoczesnych rozwiązań niezbędnych dla rozwoju e–turystyki oraz ułatwień, które zapewnią współczesnym turystom poczucie bezpieczeństwa i dostęp do najlepszej informacji we wszystkich zakątkach świata.

Więcej informacji i formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: https://new.travel.pl

Mocni w Biznesie 2017

Mocni w Biznesie 2017 mocni-w-biznesie

Na przekór przygnębiającej pogodzie dla nas początek jesieni zaczął się bardzo entuzjastycznie!

 

Zostaliśmy nominowani do Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2017” w ramach kategorii „Nagroda Publiczności – Innowacyjny Produkt Łódzkiego”. Zachęcamy Was do oddawania głosów na projekt, który Wam się najbardziej podoba: http://mocniwbiznesie.pl/glosowanie/.

 

Nasza firma startuje z projektem „NaviObject”. Więcej na ten temat dowiecie się po kliknięciu „Głosuj na ten projekt” lub na kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=BLXteMkCPEc

 

Dziękujemy, jeśli zdecydowaliście się zagłosować właśnie na nasz projekt „NaviObject”: http://mocniwbiznesie.pl/glosowanie/

Wdrożenie modelu biznesowego szansą na pozyskanie nowych rynków

Wdrożenie modelu biznesowego szansą na pozyskanie nowych rynków

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa II: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka, Działanie: II.2: Internacjonalizacja przedsiębiorstw, Poddziałanie: II.2.1: Modele biznesowe MŚP.

 

Realizacja projektu trwa od 1 października 2017r. do 31 stycznia 2019r.

 

Celem projektu jest rozpoczęcie działań mających na celu zaprezentowanie oferty Firmy Inovatica na wybranych rynkach: niemieckim, brytyjskim i amerykańskim, co pozwoli osiągnąć efekt w postaci zwiększenia sprzedaży eksportowej i zdobycia rynków docelowych. Realizacja działań doprowadzi również do zwiększenia rozpoznawalności marki Firmy Inovatica wśród klientów zagranicznych.

Ponadto realizacja projektu prowadzić będzie do budowy marki na rynkach zagranicznych, co pozwoli na rozpoczęcie i systematyczny wzrost wielkości sprzedaży zagranicznej. Jednocześnie działalność eksportowa jest elementem koncepcji rozwoju firmy, która świadczy usługi o najwyższej jakości nie odbiegającej poziomem od standardów spotykanych na rozwiniętych rynkach UE.

Konferencja Strefa RozwoYou – Iskra Nowej Wiedzy

Konferencja Strefa RozwoYou – Iskra Nowej Wiedzy

Wczoraj (28.09.2017) odbyła się konferencja otwierająca projekt Strefa RozwoYou – Iskra nowej wiedzy.

Inovatica, jako partner technologiczny, stworzyła system elektronicznego zgłaszania wniosków. CEO, Bogumił Zięba, zaprezentował schemat uczestnikom w bardzo zrozumiały sposób – prosty na tyle, że w ciągu 15 minut od otwarcia systemu otrzymaliśmy już kilkanaście wniosków!

Po konferencji nasz zespół przybliżał zainteresowanym szczegóły projektów, które obecnie realizujemy.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia!